TELEFONICZNE KONSULTACJE dla aktualnie leczonych, tzn. DO 10 dni od wizyty:

od poniedziałku do piątku: 9:00-9:30, 19:30-20:00
sobota: 9:00-9:30

KONSULTACJE

W wielu przypadkach wystarczy teleporada, ale czasami konieczne jest zbadanie dziecka. Chcąc skutecznie pomóc dzieciom w potrzebie, proszę o przyjęcie przedstawionych poniżej zasad.

Na KONSULTACJE pacjenci umawiani są w dniu planowanej wizyty.

Bardzo proszę o kontakt TELEFONICZNY w OKREŚLONYCH godzinach (zakładka ZAPISY).

Wszystkie KONSULTACJE umawiane są na określoną godzinę. Czas konsultacji TELEFONICZNEJ ograniczony jest do 15 minut i nie może zachodzić na kwadrans przeznaczony na rozmowę z innym rodzicem.

WIZYTY W GABINECIE są przeprowadzane w odstępach czasowych umożliwiających stosowną dezynfekcję. W przypadku dzieci CHORYCH reżim sanitarny jest szczególnie zachowany, a czas wizyty w gabinecie ograniczony do 15 minut. Dlatego chory jest badany w systemie hybrydowym – wizyta jest rozszerzona o rozmowę telefoniczną przed i po badaniu.

Rodzice WCHODZĄCY do gabinetu proszeni są o prawidłowe zakładanie maseczek oraz odkażanie rąk płynem znajdującym się tuż za drzwiami wejściowymi. Dla przedszkolaków płyn odkażający znajduje się w gabinecie.

Aktualnie nie ma możliwości korzystania z zabawek gabinetowych w trakcie wizyty. Dziecko może się bawić własną zabawką, i lepiej by nie był to telefon komórkowy.

O mnie

Marek Pleskot

Jestem pediatrą od ponad 30 lat. Przez 14 lat uczyłem studentów i specjalizujących się lekarzy w Warszawskiej Akademii Medycznej, od 22 lat prowadzę gabinet pediatryczny w Podkowie Leśnej. Wiem o co pytają rodzice i wiem czego zwykle nie zdążą wytłumaczyć inni lekarze.

Aktualności

Aktualne informacje

Ze względów zdrowotnych gabinet zamknięty do końca września.

Popularne porady

LEK za milion dolarów

Wiara w skuteczność farmakoterapii

© 2015 Dr n. med. Marek Pleskot - specjalista chorób dzieci