Praktyczne porady dla matek i ojców. Przeczytaj, co powinni wiedzieć rodzice o zdrowiu dziecka.


Autor poradników NIEMOWLĘ 2017 oraz PIERWSZA POMOC DZIECIOM jest pediatrą od 30 lat.Przez 14 lat uczył studentów i specjalizujących się lekarzy w Warszawskiej Akademii Medycznej, od 20 lat prowadzi gabinet pediatryczny w Podkowie Leśnej.

BEZPŁATNY E-BOOK

O LEKACH I LECZENIU. Farmakologia dla dociekliwych rodziców 

O LEKACH I LECZENIU. Farmakologia dla dociekliwych rodziców

 

 

 

 

 

 

PORADNIKI

NIEMOWLĘ 2017 czwarte wydanie poradnika, uaktualnione i rozszerzone, obecnie 227 stron zwięzłych porad i zaleceń dotyczących pielęgnacji, żywienia, szczepień oraz najczęstszych problemów zdrowotnych niemowląt. Praktyczne wskazówki zgodne z wynikami wiarygodnych najnowszych badań naukowych na każda kieszeń i do każdej kieszeni - żeby było pod ręką. 

PIERWSZA POMOC DZIECIOM poradnik dla dociekliwych rodziców. W nowatorskim poradniku medycznym czytelnik znajdzie INSTRUKCJE, jak postępować podczas: reanimacji, zakrztuszenia, topienia, urazów, krwotoków, oparzeń, użądleń, pogryzienia, zatruć oraz innych problemów wymagających nagłej pomocy. 
W sytuacji krytycznej należy odszukać odpowiedni rozdział. Zaraz na początku, w PUNKTACH, jest tam podpowiedź: CO ROBIĆ NATYCHMIAST, kiedy wzywać pogotowie i kiedy kontaktować się z lekarzem. Dla dociekliwych uzupełnienie: Co, kiedy i dlaczego? – co zrobi lekarz, dlaczego do nieszczęścia dochodzi i jak można mu zapobiegać. Czytelnik znajdzie również informacje, czego nie wolno robić, aby dziecku nie zaszkodzić.

 


FRAGMENTY PUBLIKACJI

 

Dołożono wszelkich starań, aby informacje zawarte w tej książce były zgodne z aktualnym stanem wiedzy. Poradnik nie może jednakże zastąpić wizyty u lekarza.

Do zakupienia:

  • PIERWSZA POMOC DZIECIOM - dostępny
  • Poradnik Niemowlę 2017 - dostępny , nakład wznowiony

 Cena poradnika 20 zł.

 Poradniki można nabyć w gabinecie.

Strona z przydatnymi materiałami edukacyjnymi: www.pediatraodpowiada.pl

O mnie

Marek Pleskot

Jestem pediatrą od ponad 30 lat. Przez 14 lat uczyłem studentów i specjalizujących się lekarzy w Warszawskiej Akademii Medycznej, od 22 lat prowadzę gabinet pediatryczny w Podkowie Leśnej. Wiem o co pytają rodzice i wiem czego zwykle nie zdążą wytłumaczyć inni lekarze.

Popularne porady

AZS stare i nowe

Rodzice edukowani internetowo każdy wyprysk na skórze

Integracja sensoryczna

Nasze myśli i działania zależą od

© 2015 pediatraodpowiada.pl. Porady dla rodziców i opiekunów dzieci